top of page

Rekrutacja do klas pierwszych.

Szanowni Państwo, 
​ 
W trwającym roku szkolnym będziemy prowadzili rekrutację dla kandydatek i kandydatów do klas pierwszych na rok szkolny 2024/25. Do udziału w rekrutacji zapraszamy dzieci z rocznika 2017.
Rekrutacja do naszej szkoły składa się z następujących etapów (w części z nich biorą udział tylko dzieci a w części tylko rodzice):


1. Spotkania informacyjne dla rodziców
2. Spotkania indywidualne dla kandydatek i kandydatów – spotkania odbywają się w dni robocze w godzinach pracy szkoły, zapisy na spotkania prowadzi sekretariat szkoły wyłącznie telefonicznie pod numerem 797-315-660
3. Spotkania grupowe dla kandydatek i kandydatów – spotkania odbywają się w soboty i trwają ok. 2 godzin
4. Spotkanie z dyrekcją szkoły dla rodziców dzieci, zakwalifikowanych do dalszej rekrutacji.


W spotkaniach indywidualnych i grupowych dla kandydatek i kandydatów uczestniczą wyłącznie dzieci. Preferujemy, żeby dziecko najpierw wzięło udział w spotkaniu indywidualnym a dopiero potem w grupowym.
 
Rodziców zainteresowanych rekrutacją do naszej szkoły prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego https://forms.office.com/e/NqjwzYkxjc (jeden raz dla jednego dziecka). Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z deklaracją uczestnictwa w rekrutacji, pozwoli nam jednak na sprawną komunikację z Państwem we wszelkich sprawach dotyczących tego procesu.

 

Potwierdzeniem chęci udziału w rekrutacji jest wpłacenie opłaty rekrutacyjnej w wysokości 230 (dwustu trzydziestu) złotych na ogólne konto szkoły (podane w zakładce kontakt z podaniem imienia i nazwiska dziecka). Opłatę można wnosić po spotkaniu informacyjnym dla rodziców kandydatek i kandydatów, ale koniecznie przed pierwszym spotkaniem rekrutacyjnym dziecka. 


Harmonogram rekrutacji do klas pierwszych: 

12 grudnia 2023 r. i 6 lutego 2024 r. Spotkanie informacyjne dla rodziców kandydatek i kandydatów do klas pierwszych z dyrekcją szkoły - od 17:45 możliwość zwiedzenia szkoły o 18:10 spotkanie informacyjne


5 lutego – 15 marca 2024 r. Spotkania indywidualne dla kandydatek i kandydatów


17 lutego, 2 marca i 16 marca 2024 r. (soboty) Spotkania grupowe dla kandydatek i kandydatów


19 lutego – 5 kwietnia 2024 r. Spotkania indywidualne z dyrekcją szkoły rodziców kandydatek i kandydatów zakwalifikowanych do dalszej rekrutacji


8 kwietnia 2024 r. Poinformowanie mailowo rodziców kandydatek i kandydatów przyjętych do szkoły i znajdujących się na liście rezerwowej o wynikach rekrutacji 
 
Aby kandydatka lub kandydat mógł zostać przyjęty do szkoły lub znaleźć się na liście rezerwowej, konieczne jest wzięcie przez nich udziału w obydwu etapach rekrutacji oraz uczestniczenie przez rodziców w spotkaniu indywidualnym z dyrekcją szkoły.

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
bottom of page