top of page

1,5% Podatku.

Szanowni Państwo! Drodzy Rodzice!
 

Serdecznie dziękujemy za wszystkie środki z 1% podatku za rok 2021 - dzięki nim m.in. mogliśmy kupić do klas zasłony i dodatkowe wyposażenie, które poprawiło warunki akustyczne. Poszerzyliśmy także zasób sprzętu sportowego, z którego uczennice i uczniowie korzystają w trakcie zajęć z wuefu. Przekazane przez Państwa środki pozwoliły nam także poszerzyć wiedzę i umiejętności naszej kadry podczas dodatkowych szkoleń.

 

W tym roku zgodnie ze zmianami wprowadzonymi w prawie podatkowym mogą Państwo przekazać na rzecz organizacji pożytku publicznego 1,5% podatku dochodowego. Podobnie jak w latach poprzednich możecie Państwo właśnie w ten sposób wesprzeć Bednarską Szkołę Podstawową Terytorium Mysłowicka do czego gorąco namawiamy! Towarzystwo Przyjaciół I SLO (organ prowadzący Bednarską Szkołę Podstawową) jest stowarzyszeniem, które ma status organizacji pożytku publicznego i jako taka organizacja może uzyskiwać wsparcie ze środków przekazywanych z 1,5% podatku dochodowego.

 

Jak przekazać 1,5% na Bednarską Szkołę Podstawową Terytorium Mysłowicka?

W formularzu odpowiedniego dla Państwa rozliczenia rocznego podatku w rubryce:

 

“WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1,5% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)” podać nr KRS:

 

0000024016

 

“INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE” podać cel szczegółowy 1,5%:

 

Bednarska Szkoła Podstawowa Terytorium Mysłowicka

 

Przekazane przez Państwa środki przeznaczymy na dalszy rozwój naszego terytorium. W szczególności pozwolą nam one na kupienie dodatkowego wyposażenia edukacyjnego (pomoce naukowe, gry i zabawy edukacyjne) a także wsparcie rozwoju nauczycielek i nauczycieli.

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
bottom of page