Piknik i kiermasz świąteczny

Popołudnie najkrótszego dnia w 2022 roku upłynęło nam w Terytorium Mysłowicka na wspólnym piknikowaniu, odwiedzaniu stoisk świątecznego kiermaszu oraz oglądaniu i słuchaniu występów naszych uczennic i uczniów.

Kiermasz okazał się wielkim sukcesem! Bardzo cieszymy się, że ozdoby świąteczne, wypieki (pierniczki i chleb) i przetwory przygotowane przez uczennice i uczniów spotkały się z tak dużym zainteresowaniem rodziców.

Miło było spotkać się w gronie większym niż na codzień i wspólnie porozmawiać o tym, co w szkole się dzieje, pozwiedzać szkołę w świątecznym wydaniu, a także posłuchać występów uczennic i uczniów i nawet razem z nimi pośpiewać :)

Drogie Uczennice i Uczniowie,

Drodzy Rodzice, Szanowni Państwo!

Dziękujemy za wsparcie i zaufanie, którym nas obdarzacie.

Cieszymy się, że szkolne kiermasze i pikniki są dla całej nasze społeczności takimi radosnymi wydarzeniami.

Życzymy Wam i sobie radosnego, rodzinnego świętowania, optymizmu w patrzeniu w przyszłość a także czasu na odpoczynek i zebranie energii na wyzwania, które przyniesie nowy rok!

Do zobaczenia w styczniu!