Dzień dziecka

Dzisiejszy dzień minął nam bardzo pracowicie. Wszystkie dzieci podzieliły się na trzy grupy mieszane między klasami. Każda grupa miała zajęcia w trzech blokach. W trakcie jednego z nich uczennice i uczniowie robili zabawki z materiałów z recyklingu. Zabawki te będą teraz wykorzystywane w naszym ogródku przyszkolnym. W tym samym czasie inna grupa przygotowywała i piekła pizze. Proces rozpoczynał się od mieszania składników i zagniatania ciasta. Później przygotowywany był sos i różne dodatki do wyboru (papryka, pieczarki, kukurydza itd.). Następnie każde dziecko dostało swój kawałek ciasta i samodzielnie przygotowywało swoją pizzę, które po upieczeniu były od razu zjadane. Trzecia grupa mogła w tym czasie odpoczywać oglądając filmy po angielsku w naszym zorganizowanym na dzisiaj kinie. Najpierw jednak trzeba było od Pani bileterki ”kupić” bilet mówiąc po angielsku, a na widzów czekał prawdziwy popcorn! Zapraszamy do oglądania zdjęć z dzisiejszych zajęć.