Co to są filary i dlaczego w logo naszego terytorium są 4 drzewa?

Wczoraj 85 urodziny obchodziła Krystyna Starczewska. Założycielka, pierwsza i wieloletnia dyrektorka I SLO. Polonistka, filozofka, etyczka, pedagożka. Bez niej nie byłoby „Bednarskiej” ani Zespołu Szkół „Bednarska”.

Dla nas urodziny Krystyny Starczewskiej były świetną okazją, żeby opowiedzieć naszym uczennicom i uczniom o historii sprzed ponad trzydziestu lat, czyli o początkach „Bednarskiej”. Przy okazji dowiedzieliśmy się dlaczego na logo naszego terytorium są akurat 4 pnie drzew a w logo Bednarskiej 4 filary (to nawiązanie to tego, że w pierwszym roczniku I SLO „Bednarska” były 4 klasy). No i rozmawialiśmy też o tym czyja mama jest nauczycielką i w którym z liceów zespołu szkół „Bednarska” i kto ma rodzeństwo w starszych szkołach :) Dobrze być częścią takiego zespołu!