top of page

Rekrutacja do klas czwartych

Szanowni Państwo,

W trwającym roku szkolnym będziemy prowadzili rekrutację uzupełniającą dla kandydatek i kandydatów do klas czwartych na rok szkolny 2023/24. 

Rekrutacja do klas czwartych rozpocznie się w marcu 2023 roku. Do udziału w rekrutacji zapraszamy dzieci z rocznika 2013. 

Rodziców zainteresowanych rekrutacją do klasy czwartej w naszej szkole prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego https://forms.office.com/e/Jycfp7PbzC (jeden raz dla jednego dziecka). Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z deklaracją uczestnictwa w rekrutacji, pozwoli nam jednak na sprawną komunikację z Państwem we wszelkich sprawach dotyczących tego procesu. Potwierdzeniem chęci udziału w rekrutacji jest wpłacenie opłaty rekrutacyjnej w wysokości 230 (dwustu trzydziestu) złotych. Opłatę można wnosić po spotkaniu dla rodziców kandydatek i kandydatów, ale koniecznie przed spotkaniem rekrutacyjnym dziecka. 


Harmonogram rekrutacji do klas czwartych:

28 lutego 2023 r.

Spotkanie dla rodziców kandydatek i kandydatów do klasy czwartej z dyrekcją szkoły 

25 marca 2023

Spotkania rekrutacyjne dla kandydatek i kandydatów do klasy czwartej  

3 kwietnia 2023 r. 

Poinformowanie mailowo rodziców kandydatek i kandydatów przyjętych do szkoły i znajdujących się na liście rezerwowej o wynikach rekrutacji 

20 kwietnia 2023 r.

Ostateczny termin wpłaty wpisowego 

Rekrutacja kandydatek i kandydatów do czwartej klasy Terytorium Mysłowicka odbywa się w dwóch etapach: 


1. Spotkania rekrutacyjne dla dzieci.
Spotkania odbywają się w sobotę 25 marca 2023 roku. W trakcie spotkania sprawdzamy poziom wiedzy i umiejętności szkolnych kandydatek i kandydatów oraz to jak radzą sobie z zadaniami do zrealizowania w większej grupie dzieci. Zapisy na spotkania rozpoczną się 1 marca 2023 roku i potrwają do 23 marca 2023. Zapisy będą przyjmowane WYŁĄCZNIE telefonicznie przez sekretariat szkoły. 


2. Spotkanie indywidualne rodziców z dyrekcją szkoły.
Rodzice dzieci, które zostaną zakwalifikowane do dalszego etapu rekrutacji, zostaną zaproszeni na rozmowę z dyrekcją szkoły. 

 

Aby kandydatka lub kandydat mógł zostać przyjęty do szkoły lub znaleźć się na liście rezerwowej, konieczne jest wzięcie przez nich oraz ich rodziców udziału w obydwu etapach rekrutacji. 

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
bottom of page