top of page

Pasowanie uczennic i uczniów

W piątek uczennice i uczniowie wszystkich naszych roczników uroczyście zostali przyjęci do grono uczennic i uczniów Bednarskiej Szkoły Podstawowej Terytorium Mysłowicka.

Zaczęliśmy od quizu. W parach mieszanych Włóczykije i Mrówkojady wraz z Dobroduszkami odpowiadali na pytania dotyczące naszego życia szkolnego. Następnie Dobroduszki, Włóczykije i Mrówkojady ślubowały, że będą dobrymi osobami, dbającymi o siebie, innych oraz nasz świat. Podczas dwóch krótkich występów Dobroduszków mieliśmy możliwość poznać nowe nazwy klas pierwszych. Od teraz w roczniku Dobroduszków są z nami Misiaki Słodziaki i Głodne Króliki. W nowych szkolnych koszulkach wraz z rodzicami zaśpiewaliśmy nasz Szkolny Rock'n'Roll. Brawo dla rodziców i opiekunów za samodzielne zaśpiewanie refrenu :) Aby nie tylko fotograficznie uwiecznić tę uroczystość, na zakończenie każda uczennica i uczeń zostawili kolorowy ślad swojej dłoni na ścianie z logo naszej szkoły. Dziękujemy całej społeczności szkolnej za liczne stawienie się i wspólne świętowanie!
  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
bottom of page